Výstava Unesco památky Španělska - Základní škola Mníšek pod Brdy

Výstava Unesco památky Španělska

Fotografie jubilejního 15. ročníku autorského projektu RNDr. Mileny Blažkové Poznej světové dědictví UNESCO se přestěhovalo z Prahy do zámku Mníšek pod Brdy. Děti měly možnost si tyto fotografie s odborným výkladem prohlédnout ve výstavních prostorách zámku. Kromě unikátů Švýcarska představují fotografie i skvosty Španělska, rakouského Salcburku, památky Tuniska a řady zemí Asie. Dnešní výstava byla zaměřená na památky Španělska, děti se dozvěděly mnoho informací o této zemi, naučily se pár španělských slovíček, soutěžily v odpovídání na otázky, obdržely krásné odměny a prospekty. Jako tradičně na nás čekala výstava panenek v dobových kostýmech a relaxace v zámecké zahradě. 

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS