Vánoční cinkání

3e0e49abe0-57035547-u                    vanoce-svicka-01

Co to cinká, co to zvoní?
Stejně letos jako vloni.
Těšíme se po roce
na zimu a Vánoce.

Není nic krásnějšího než adventní čas, kdy je atmosféra plná očekávání.

Všichni se těšíme na  Ježíška a jeho nadílku, na  zacinkání  zvonečku  a rozzářený   stromeček. Rozbalování dárků máme také moc rádi, ale nejkrásnější jsou nevyslovená a tajná přání, očekávání, radost  z obdarovávání svých blízkých.
Každoročně se nám adventní čas připomíná příchodem Mikuláše a jeho družiny. Pak už čas běží jako o závod, nestačíme si ani vyrobit dárečky pro naše nejbližší.
Pokud se  u Vás stávají Vánoce časem plným neklidu a shonu, řekněte si dost. Posaďte a se a rozjímejte. Žijeme jen jednou, každá promarněná minuta našeho života je velkou ztrátou pro náš život. Přeji příjemnou předvánoční atmosféru provoněnou vanilkou a cukrovím.

obrazek obrazek  5.12.2016

Ráda bych touto cestou  poděkovala za pomoc a vstřícnost p. učiteli Mgr. D.Drmlovi, slečně Helence  a  žákům deváté třídy za zprostředkování velmi pěkného zážitku našim prvňáčkům.

Eva Branná