Vánoční besídka - Základní škola Mníšek pod Brdy

Vánoční besídka

Dnes 19.12. jsem uspořádali v naší třídě vánoční besídku. Děti přinesly krásné a výborné cukroví (děkujeme maminkám za upečení), slané dobroty a dárky pro spolužáky. Děkujeme rodičům Tadeáška Olšáka za dodání ovoce. S dětmi jsme si zazpívali mnoho vánočních koled, zasoutěžili jsme si v tanci, v hádankách a v různých pohybových aktivitách. Přečetli jsme si vánoční pohádku a před rozdáním dárečků jsme si zazpívali naší oblíbenou píseň „Můj milý Ježíšku“. Pod stromečkem našly děti také dárky pro celou třídu – společenské hry a nový kobereček. V průběhu besídky se děti vydaly do věštírny, kde jim věštkyně vyložily budoucnost a nabídly jim lektvar štěstí.

Přeji dětem krásné svátky vánoční a splnění všech jejich přání. 
Jitka Vočková

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS