Vánoční besídka

Dnes 19.12. jsem uspořádali v naší třídě vánoční besídku. Děti přinesly krásné a výborné cukroví (děkujeme maminkám za upečení), slané dobroty a dárky pro spolužáky. Děkujeme rodičům Tadeáška Olšáka za dodání ovoce. S dětmi jsme si zazpívali mnoho vánočních koled, zasoutěžili jsme si v tanci, v hádankách a v různých pohybových aktivitách. Přečetli jsme si vánoční pohádku a před rozdáním dárečků jsme si zazpívali naší oblíbenou píseň „Můj milý Ježíšku“. Pod stromečkem našly děti také dárky pro celou třídu – společenské hry a nový kobereček. V průběhu besídky se děti vydaly do věštírny, kde jim věštkyně vyložily budoucnost a nabídly jim lektvar štěstí.

Přeji dětem krásné svátky vánoční a splnění všech jejich přání.
Jitka Vočková