Vánoce ve třídě - Základní škola Mníšek pod Brdy

Vánoce ve třídě

Poslední školní den před Vánocemi jsme se naladili vánočně i my. Pod třídním stromečkem se nakupila hromada dárků, které jsme si po ranním kruhu a společném zpívání rozdali. Maminky (i babičky, tetičky…) nám dodaly vánoční cukroví a některé z nich pobyly s námi. Po třídní nadílce jsme zašli do školy, popřáli paní ředitelce a zástupkyni, zašli poděkovat žákům 6.A, kteří nám věnovali krásný dárek – tři nové komiksy Čtyřlístku. No a před polednem za námi dorazili naši „kolegové – plavčíci“ z 1.C a promítli jsme si film „V hlavě“. 

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ DO NOVÉHO ROKU! 

PLAVČÍCI Z DUHOVÉ 1.D

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek


Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS