Vánoce... - Základní škola Mníšek pod Brdy

Vánoce...

Poslední školní den před vánočními svátky jsme si ve třídě uspořádali besídku. Děti přinesly vánoční cukroví a dárky pro spolužáky. Společně jsme připravili pohoštění, které jsme doplnili ovocem, dalšími laskominami a různými nápoji. Na přípitek nechyběly ani letos „dětské bublinky.“ Zazpívali jsme si mnoho vánočních koled, zasoutěžili jsme si, popovídali o nadcházejícím čase, tajných přáních…, vrhli se na dárky, kterých jsme si hned užívali. Velkou radost jsme měli ze společných her – dárků pro celou třídu. V průběhu besídky jsme se také vydali do věštírny, kde věštkyně všem vyložily budoucnost a nabídly ochutnat lektvar štěstí.

Dopoledne nám velice rychle uteklo. Společně jsme se rozloučili s přáním veselých a šťastných prázdnin.

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS