Ukončení plaveckého výcviku v Příbrami

Dne 15. 11. děti absolvovaly poslední lekci plaveckého výcviku v Příbrami. Myslím, že si to všechny děti patřičně užily. A já jsem na ně opravdu moc pyšná!! Nakonec závodili nejlepší plavci ve volném stylu plavání přes celý bazén (tj. 25m) na čas. Musím říci, že někteří jedinci mi opravdu vyrazili dech svojí rychlostí a stylem plavání.
Všechny děti obdržely své „Mokré vysvědčení“ za plavecké výkony a nejlepší plavci získali navíc diplom Smejici se.

Velká gratulace patří Davidu Kuželkovi, který se stal nejlepším a nejrychlejším plavcem ze všech zúčastněných dětí!

Ve volném stylu na 25m se umístili:

1. místo – David Kuželka a Anetka Hájková

2. místo – Jan Plocek a Kristýnka Brdičková