Tělocvična - Základní škola Mníšek pod Brdy

Tělocvična

Tělocvična v Mníšku projde preventivní revizí

Chceme se ujistit, že nehrozí žádné nebezpečí,  proto jsme se rozhodli udělat technicko-stavební revizi mníšecké tělocvičny.

Jak asi víte z médií, v sobotu 14. ledna se v České Třebové zřítila rovná střecha nové sportovní haly, příčiny nejsou známé a vyšetřování teprve začíná. Tuto halu stavěla stejná společnost jako naši novou tělocvičnu. My v Mníšku ale máme zcela jinou konstrukci – obloukovou halu, kde zřícení střechy nehrozí. Podle vyjádření projektanta i technického dozoru, je naše stavba v pořádku, přesto zaplatíme revizi, aby všichni uživatelé tělocvičny mohli sportovat v pohodě a s klidem.

Za Město Mníšek pod Brdy

 

Ing. Petr Digrin, PhD., starosta

Daniela Páterová, místostarostka

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS