Stavíme krychlové stavby - Základní škola Mníšek pod Brdy

Stavíme krychlové stavby

Pro lepší seznámení se s geometrickým tělesem krychlí jsme využili kreativní magnetickou konstrukční stavebnici Geomag. Tvořením z této stavebnice si děti procvičily jemnou motoriku, kreativitu a měly možnost mít svoji krychli názornou formou před sebou. O přestávce si ze stavebnice tvořily svoje stavby. Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčinky (dlouhé nebo krátké) s plastovým nebo fosforovým potahem a ocelové kuličky o průměru 12,7 mm. Mohou být kombinovány s plastovými výplněmi, které stavby dokonale zpevní.  Smejici se

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazekRok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS