Škola v přírodě 4.den - Základní škola Mníšek pod Brdy

Škola v přírodě 4.den

Poslední den na „Škole v přírodě“ jsme pojali ve sportovním duchu, dopoledne probíhaly sportovní hry – padák, vybíjená, házení frisbee. Po obědě a odpočinku na nás čekalo překvapení, krásný dort pro paní učitelku od rodičů Matýska a Žofinky. MOC DĚKUJI! S dětmi jsme si na něm pochutnali. Odpoledne se děti vydaly po vyznačené trase na hon za pokladem. V cíli soutěžící družstva odprezentovala své odpovědi na otázky a odborná porota vše ohodnotila. Děti obdržely odměny. Po večeři jsme si užili diskotéku plnou tanců a akrobatických ukázek.

obrazek obrazek