Škola v přírodě - Základní škola Mníšek pod Brdy

Škola v přírodě

V rekreačním zařízení Radost jsme se měli naprosto báječně. Okolí Blatné je opravdu překrásné a hojnost rybníků nás ohromila. Během týdne jsme si udělali pěší výlet do Blatné, kde jsme navštívili zámek a nakrmili daňky v zámecké zahradě. Podívali jsme se do westernového městečka a putovali pomocí mapy po turistických značkách. Během celého týdne jsme získávali nové poznatky o Jihočeském kraji jako takovém, a to v rámci projektu Poznáváme Jihočeský kraj. Celý pobyt nám zpříjemňoval mírně studený bazén, spousta her v areálu, táborák, promítání, bojovka či diskotéka. Opravdu jsme si pobyt užili a těšíme se na příští rok, uvidíme, do jakého kraje zavítáme.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS