Škola v přírodě 15.6. Hotel JEF Doubice

Ve čtvrtek jsme se po snídani vypravili do obchůdku pro dobrůtky a po cestě jsme sbírali různé přírodniny na výrobu mandal. Mandaly se nám moc povedly, škoda, že jsme je museli rozbourat, zůstanou nám alespoň na fotografiích. Po obědě a poledním klidu probíhal turnaj ve Famfrpále a kouzelnické dámě.  Na závěr se spustila závěrečná bojová hra –  bitva proti „Smrtijedům“, která skončila naším vítězstvím. Před večeří jsme balili kufříky a po večeři se všichni převlékli do kouzelnických kostýmů. Diskotéka se moc povedla, poděkovali jsme profesorskému sboru za kouzelná dobrodružství a za odměnu jsme obdrželi Certifikát školy čar a kouzel. Teď už je před námi poslední noc a zítra cesta domů.

obrazek obrazek