Škola v přírodě 13. a 14.6. Hotel JEF Doubice - Základní škola Mníšek pod Brdy

Škola v přírodě 13. a 14.6. Hotel JEF Doubice

V úterý odpoledne si děti vyrobily kouzelná košťata. Sehrály zápas ve " Famfrpále" a soutěžily ve štafetách, kdy měly za úkol dopravit míč, za pomoci svého koštěte, přes slalomovou dráhu, do cíle. Další kouzelná hodina byla věnována sběru ingrediencí (přírodnin) na výrobu kouzelného lektvaru. Večer přišlo na řadu rozdělování geleonů – penízků, podle počtu získaných bodů ve všech soutěžích. Za geleony si děti mohly doplnit do kouzelné hůlky barevný prášek, který zvyšuje kouzelnou moc hůlky. Poté k nám přilétla sova, která donesla spoustu dopisů.

Ve středu jsme absolvovali celodenní výšlap po krásách Českého Švýcarska. Prošli jsme asi desetikilometrový okruh. V polovině cesty jsme se zastavili na občerstvení, zmrzka a limča přišly k chuti. Počasí nám přálo, nebylo příliš velké horko, ale zima nám také nebyla. Při zpáteční cestě si děti zahrály spoustu her, takže jsme nevěděli ani jak, a už jsme stáli opět před naším hotelem. Večer se děti převlékly do kostýmů a vymýšlely krátké scénky, které pak ostatním předváděly v salónku.

 

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek    
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek    
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS