Škola v přírodě 12. a 13.6. Hotel JEF Doubice - Základní škola Mníšek pod Brdy

Škola v přírodě 12. a 13.6. Hotel JEF Doubice

Na školu v přírodě jsme vyjeli krátce před devátou hodinou ráno 12.6. Loučení s rodiči proběhlo statečně a cesta autobusem byla pohodová, i když se nám zdála příliš dlouhá. Alespoň všem pořádně vyhládlo a první oběd, který jsme měli v hotelu Jef nám chutnal náramně, nudlová polévka a špagety s omáčkou. Po ubytování děti čekal zajímavý program. Všichni se stali žáky kouzelnické školy. Představil se nám celý profesorský sbor, který bude po celý týden žáky „vyučovat“. Děti si vyrobily kouzelné hůlky, čarovaly v lese – podle napsaných instrukcí na stromech měly za úkol zapamatovat si a předvést jednotlivé úkoly čaroději a podle jeho reakce, zda si zapamatovaly správně a ve správném pořadí, dostávaly body. Večerní program byl také zajímavý, všechny žáky čekalo slavnostní rozřazení do kolejí pomocí kouzelné truhly. V úterý ráno po snídani našly děti před svými pokojíčky noviny se zprávou o objevení se „smrtijedů“ v okolí kouzelnické školy. Takže dnes odpoledne nás čeká odhalování smrtijedů pomocí logických her. Všechny rodiče zdravíme.Big grin

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek    
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS