Šifra Mr. Braila 20.4. - Základní škola Mníšek pod Brdy

Šifra Mr. Braila 20.4.

 Dnes jsme první vyučovací hodinu absolvovali přednášku o nelehkém životě lidí se zrakovým postižením. Děti se dozvěděly, že nevidomí lidé poznávají a vnímají své okolí hmatem a sluchem. Pro fungování v běžném životě využívají bílou hůl, vodícího psa. Děti měly možnost prohlédnout si a osahat knihu s Brailovým bodovým písmem. Vyzkoušely si mnoho brýlí s různým zastíněním, mluvící telefon, hodinky pro nevidomé, chodily se zavřenýma očima s bílou holí. Seznámily se s vodícím psem Belinkou a na závěr obdržely diplom za účast a nafukovací balónek.Smejici se

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS