Sdělení rodičům - Základní škola Mníšek pod Brdy

Sdělení rodičům

Vážení rodiče,

jak jste již byli informováni, v těchto dnech probíhá evaluace školy. Bohužel neprobíhá vše podle původního plánu a tak podle mých zjištění řada z Vás do včerejšího dne nedostala evaluační dotazníky.

Proto jsem včera večer tuto informaci předala paní místostarostce Páterové jako zástupkyni zadavatele této evaluace.

Podle dnešních ranních ohlasů to vypadá, že evaluační dotazníky začaly docházet.

Uvědomuji si, že vzhledem ke značnému zpoždění se Vám tak výrazně zkrátila lhůta pro vyplnění dotazníků.

Proto se pokusím projednat s Radou Města, zda by nebylo možné domluvit s firmou Mansio posunutí termínu pro vyplnění.

Děkuji Vám za trpělivost a pochopení.Michaela Pažoutová