Řečnická přehlídka Všenory

V pátek 28. 4. se ve Všenorech konal již 4. ročník přehlídky řečnických schopností a dovedností, které se zúčastnilo 6 škol. A my jsme byli u toho.

Všichni společně jsme se vydali do Všenor podpořit naší Jusťu a Verču, které měly připravenou prezentaci cestovní kanceláře, která nabízí výlety po Mníšku a okolí. Na přehlídce nevystoupila jen naše děvčata, ale i zástupci 8. ročníku.

Během přestávek jsme se jako třídní kolektiv měli naučit pro zpestření programu jazykolam, nevíme, jak je to možné, ale měli jsme ho pěkně dlouhý a jazyky se nám motaly neuvěřitelně. Nakonec jsme ho zvládli v 17 lidech perfektně sladit, myslíte si, že ho zvládnete taky odříkat bez chyby?

„Teto, teto, zametete-li to tu po mně, nebo nezametete-li to tu po mně? Nezametete-li to tu po mně vy, zametu to tu tedy já.“