První školní den

Vážení a milí rodiče, milé děti,

ráda bych alespoň touto cestou Vás všechny pozdravila.Vítám mezi námi  tři nové spolužáky a jejich rodiče. Pevně věřím, že budete všichni spokojeni.

V pondělí 4. září se všichni sejdete  v 8,00 hod. s paní učitelkou A.Malou v naší třídě, zůstává tak, jako loni. Přezůvky a batoh si tento den ještě nechte doma.

V tento slavnostní den bude vyučování ukončeno v 9,00 hodin.

V dalších dnech tohoto prvního školního týdne budete mít vyučování 4 vyučovací hodiny.

Školní družina je od 4.9. v provozu od 6,30 hod. do 17,30 hod.

V době  mé nepřítomnosti mě bude zastupovat  v třídních záležitostech p. učitelka Alexandra Malá. Bude Vás učit matematiku a výchovy. V hodinách českého jazyka během mé nemoci  se budete setkávat s paní učitelkou Mgr. Evou Kameníkovou.

Milí rodiče, Vás prosím o účast na již uvedené třídní schůzce,  zde  se dovíte spousty nových informací nejen k organizačním záležitostem v naší třídě, ale hlavně  důležité  informace o novinkách zavedených v letošním školním roce. V případě , že Vám pracovní závazky budou bránit v účasti, prosím, spojte se a domluvte s p. učitelkou A.Malou.

Ještě jednou Vám všem přeji úspěšný a spokojený školní rok.

Vaše Eva Branná

Eva Branná