Projekt Den stromů

V pátek 11. 11. jsme v naší třídě měli projektový den na téma Den stromů. Celý projekt byl zaměřen na poznávání nových předmětů, které od 6. třídy máme – konkrétně etika, občanka, ekologie a fyzika. Projekt probíhal formou center aktivit. Všichni pracovali, jak nejlépe uměli a projekt svůj účel splnil. Skupiny si pomocí zadání musely poradit s úkoly, které zatím neznaly a s látkou, kterou ještě neprobíraly. Všichni byli stateční a výsledek práce je více než uspokojivý.

Co by to bylo za den stromů, kdybychom si nezasadili i nás vlastní stromek. To jsme učinili hned v pondělí a stromek 6.C už má kořeny na školní zahradě.

obrazek obrazek