Prázdniny - Základní škola Mníšek pod Brdy

Prázdniny

Milé děti,

již zítra nastane den D, který všichni tak moc očekáváme. Rozdáme si vysvědčení a hurá za prázdninovým dobrodružstvím. Přeji Vám všem, aby Vás všude provázela dobrá nálada, zažili jste spousty neopakovaných zážitků a navázali nová přátelství, poznali kamarády, se kterými se budete chtít opět setkat, načerpali jste hodně sil a užili li si   spousty zábavy, radosti, sluníčka , klidu a pohody. Buďte na sebe hodně opatrní, dávejte pozor,.....Budu nadále Vaší třídní učitelkou, budeme se potkávat na hodinách českého jazyka, prvouky a výtvarné výchovy.

Posledním úkolem v tomto školním roce zní :  " milé děti, mějte krásné prázdniny".

Zapomenout však nesmím ani na Vaše rodiče, kterým přeji spousty krásných, prožitých chvil s vámi, dětmi a pěknou dovolenou.

E.Branná společně s kolegyněmi A.Malou a K.Korbovou

28.6.2018