Pozdrav, poděkování - Základní škola Mníšek pod Brdy

Pozdrav, poděkování

Dobrý den, vážení a milí rodiče,

ráda bych Vás pozdravila a popřála krásné dny.Bohužel moje nepřítomnost ve škole je větší, než jsem předpokládala, ale člověk míní a osud mění. Ráda bych poděkovala za veškerou dosud odvedenou práci a vysoké pracovní nasazení svým milým kolegyním, p. učitelce A.Malé, která kromě své výuky mě zastupuje v třídních záležitostech  a p. učitelce Kameníkové , samozřejmě i všem ostatním  kolegyním, kolegům, kteří se dětem věnovali v době nepřítomnosti výše uvedených paní učitelek a paní kolegyním L.Krupkové, V.Pirichové a G.Doležalové,  které se  za mě věnují výchovnému poradenství a všemu s tím spojené.

Nerada bych Vám psala termín svého nástupu, vše je na rozhodnutí lékařů, zda mi již dovolí do práce nastoupit, či ne, ale pevně doufám, že se mi to brzy povede.

Již nyní bych Vás chtěla  poprosit o trpělivost, shovívavost, neboť  nový elektronický systém bude pro mě naprosto nový a já se jím budu postupně prokousávat.Od poloviny listopadu budou probíhat individuální třídní schůzky, protože jsem prakticky s dětmi nebyla, jsem domluvena s p. učitelkou Malou, že se na schůzce s Vámi i dětmi sejde. Pokud budete chtít  po mém nástupu kdykoliv se mnou mluvit, určitě se domluvíme během dne, nebo kdykoliv na nějakém termínu.

Mějte se hezky a věřte, že se moc, moc na děti, na Vás těším.

Eva Branná

19.10.2017