Výsledek obrázku pro srdíčko Vážení rodiče, milé děti,

ráda bych Vám všem poděkovala za velmi pěkný školní rok. Pevně doufám, že naši prvňáčci chodili do školy rádi. S čistým svědomím sděluji, že všechny děti  velmi svědomitě  plnily  úkoly  a staly se šikovnými čtenáři, kteří si zvládnou vše přečíst, ale i napsat.

Ráda bych také poděkovala Vám, maminkám i tatínkům za skvělou celoroční spolupráci.Také za Vaši podporu.

V novém školním roce se budu na Vás moc těšit společně s mojí kolegyní Sašou Malou a věřím, že budete spokojeni.

Nyní přeji maminkám a tatínkům pěknou dovolenou, krásné letní dny strávené s Vašimi nejcennějšími poklady.Milým dětem zasloužené, dlouhé prázdniny, zalité sluníčkem, plné pohody a nových kamarádů.

Teď , prosím,  vydržte jen pár dnů, prázdniny opravdu klepou na vrátka.

Vaše

Eva Branná