Poděkování - Základní škola Mníšek pod Brdy

Výsledek obrázku pro srdíčko Vážení rodiče, milé děti,

ráda bych Vám všem poděkovala za velmi pěkný školní rok. Pevně doufám, že naši prvňáčci chodili do školy rádi. S čistým svědomím sděluji, že všechny děti  velmi svědomitě  plnily  úkoly  a staly se šikovnými čtenáři, kteří si zvládnou vše přečíst, ale i napsat.

Ráda bych také poděkovala Vám, maminkám i tatínkům za skvělou celoroční spolupráci.Také za Vaši podporu.

V novém školním roce se budu na Vás moc těšit společně s mojí kolegyní Sašou Malou a věřím, že budete spokojeni.

Nyní přeji maminkám a tatínkům pěknou dovolenou, krásné letní dny strávené s Vašimi nejcennějšími poklady.Milým dětem zasloužené, dlouhé prázdniny, zalité sluníčkem, plné pohody a nových kamarádů.

Teď , prosím,  vydržte jen pár dnů, prázdniny opravdu klepou na vrátka.

Vaše

Eva Branná