Park před školou očima dětí - Základní škola Mníšek pod Brdy

Park před školou očima dětí

V hodinách výtvarné výchovy se děti pustily do kreslení jejich představ. Jako téma jsme využili blížící se akci „Park před školou podle vás“. Děti měly možnost nakreslit co by si přály v prostorách parku před školou. Některé nápady mě opravdu nadchly, ale myslím, že jsou nerealizovatelné. Např. si děti přejí postavit před školou bazén, elektrárnu, KFC, apod. Smejici se. Nejvíce se  vyskytovala horolezecká stěna, lanový park, pískoviště, trampolína, cyklostezka, houpačky, klouzačky apod. 

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

 

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS