Oprava elektrické energie

Oprava havárie elektrické energie ve školní jídelně, omezení provozu školní jídelny.

Dnes 22.9.2016 v odpoledních hodinách byla zjištěna havárie na rozvaděči elektrické energie ve Školní jídelně Základní školy Komenského 420, Mníšek pod Brdy. Zítra, tj. dne 23.9.2016 bude probíhat zjišťování rozsahu a oprava této havárie. Provoz školní jídelny bude proto tento den omezen! V případě včasného odstranění poruchy bude ve školní jídelně vydávána pouze polévka. Pro družinové děti budou zajištěny bagety z Pekařství Jarolímek, Nový Knín (šunka, máslo, sýr, rajče). Upozorňujeme proto všechny rodiče, aby dětem pro tento den zajistili větší porce svačiny.

O případných změnách týkajících se opravy havárie vás budeme včas informovat.

Za vzniklé komplikace se Vám předem omlouváme.

Město Mníšek pod Brdy

Základní škola Komenského