Ohlasy na mobilitu v Česku

Po ukončení mobility v Česku jsme požádali české hostitelské rodiny a žáky, kteří se zúčastnili programu o zhodnocení celé akce.

Zároveň jsme také požádali zahraniční žáky a učitele o zhodnocení mobility.

Níže si můžete přečíst některé z ohlasů českých žáků:

Týden se studenty byl skvělý.Docela jsme si rozuměli. Výlety byly hezké a studence se taky moc líbily. (Natálie Žáková)

Erasmus byl úžasný a zábavný, byl to nezapomenutelný zážitek. Poznali jsme nové lidí a nové kultury. Procvičili angličtinu. (Natálie Kopp)

V rámci Erasmu+ k nám přišla dívka z Turecka. Byla milá, vyráběly jsme spolu šperky. Mámě uvařila pravou tureckou kávu. V sobotu jsme jí ukázali Prahu. (Eliška Píchová)

Týden s dětmi ze zahraničí byl suprový a naučil mě se dorozumívat anglicky a myslím, že ostatní taky. Týdenní program měl někdy nějaké ty mouchy, ale i tak byl výborný. Dětem ze zahraničí se to podle mě hodně líbilo a myslím, že i celé naše země. Jsem rád za tuto zkušenost.
(Jakub Petřík)

a českých rodin:

Určitě nás návštěva obohatila. Syn si moc s Inigem rozuměl, procvičili jsme si angličtinu a poznali jinou národnost.

Jednak byl chlapec velmi milý a slušný, takže jednání a soužití s nim bylo příjemné. A jednak jsme se dozvěděli zajímavosti o faktickém životě Lotyšů z první ruky.

Bylo to moc milé setkání a prima zkušenost.

Jak hodnotili mobility naší hoste si můžete přečíst na internetových stránkách projektu:

Odkaz zde.

Tento projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie.
Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.
obrazek obrazek