Noc s Andersenem - Základní škola Mníšek pod Brdy

Noc s Andersenem

Již 3. společná noc s Andersenem nás čekala v závěru měsíce března. Všichni jsme se na ni velice těšili. A jak probíhala? 

Než jsme se všichni sešli, hráli jsme různé hry, povídali si a byli plni očekávání. Program začal čtením vlastní knihy. Kdo chtěl, mohl o knize krátce vyprávět. Pak jsme společně četli vybranou pohádku od H.Ch. Andersena a po přečtení si sdělovali své dojmy. V další části programu nás lákala „Tajemná cesta,“ při které jsme museli prokázat nejen svou odvahu, ale i veškeré své schopnosti ke splnění vyhledaných úkolů. I vyhledání úkolů nebylo jednoduché, byli totiž zašifrované! Všem se nám to ale povedlo a měli jsme z úspěchu obrovskou radost. Za odměnu jsme se vrhli na samé dobroty a po nich už probíhala hygiena a ukládání ke spánku. Dobrou noc jsme si však řekli až po zhlédnutí vybrané pohádky.

Ráno nás čekala velká hostina – skvělá snídaně. Nechyběly napečené dobroty od maminek, ba ani řízky, ovoce…

cisarovy-nove-saty-a-dalsi-pohadky-duze

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS