Noc s Andersenem - Základní škola Mníšek pod Brdy

Noc s Andersenem

Jako každý rok jsme i letos absolvovali dne 31.3. čtenářskou akci „Noc s Andersenem“ – spaní ve škole. Pro děti zpestření pátečního večera a změny v každodenním docházení do školy k plnění povinností a pobytu ve školní družině. Děti přišly v dobré náladě a očekávání, co je letos čeká. V úvodu jsem děti seznámila se slavným pohádkářem Hansem Christianem Andersenem a v krátkosti je zasvětila do jeho života. Pak si děti společně vyluštily a namalovaly hádanky a omalovánky od Čtyřlístku. Děti si také zatančily na moderní hudbu a zahrály hudební divadlo. Po vynikající večeři ze sortimentů od maminek, tímto jim moc děkujeme! jsme se vydali napříč tajemnou večerní školou k hledání vzkazů rozprostřených v šatních prostorách školy, pouze s baterkou a pracovním listem. Po vyluštění morzeových vzkazů děti našly svoji šťastnou hvězdu se sladkou odměnou. Před spaním vyslechly pohádku „Císařovy nové šaty“ a odebraly se ke spánku. Ranní úsměv na tváři dětí svědčil o jejich spokojenosti. Smejici se 

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek    

 

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS