Noc s Andersenem - Základní škola Mníšek pod Brdy

Noc s Andersenem

Jako každý rok jsme i letos absolvovali dne 23. 3. čtenářskou akci „Noc s Andersenem“ – spaní ve škole. V úvodu jsem děti seznámila se slavným pohádkářem Hansem Christianem Andersenem a v krátkosti je zasvětila do jeho života. V letošním roce bylo téma Noci s Andersenem „Rychlé šípy“ od Jaroslava Foglara. Děti si vyslechly ukázku, dozvěděly se o čem jsou „Rychlé šípy“ a pracovaly na ztvárnění postav z komixů. Po lehké večeři ze sortimentů od maminek, tímto jim moc děkujeme! jsme se vydali napříč tajemnou večerní školou po stezce odvahy v prostorách šaten školy. Po ranní rozcvičce a snídani se děti s rodiči vydaly domů. Smejici se 

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek    
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS