Noc s Andersenem - Základní škola Mníšek pod Brdy

Noc s Andersenem

I my jsme se zapojili do noční čtenářské akce a poslední březnový večer jsme se sešli ve třídě na naší „noční párty s Hansem Christianem Andersenem“. Začali jsme ji sice trochu smutně – rozloučením s Adélkou, která přestupuje do „C“ (k nám výměnou přichází Pavel). 

No a potom už jsme to rozjeli – začetli jsme se do našich knížek, potom přišli čtvrťáci s pohádkou Císařovy nové šaty a úkolem v podobě skládačky, pak četl Víťa z Knihy Kosprd a Telecí, následovala dobrodružná pohádková stezka odvahy se sladkou odměnou a po hygieně už jen noční čtení se Čtyřlístkem a Žirafou Julinkou, audio pohádky od Andersena a Němcové po jedenácté už to všechno spalo.

Akce se nám hooodně líbila a už se těšíme na další delší společný čas na škole v přírodě a určitě i na repete v příštím roce s panem Andersenem…

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS