Naše první vysvědčení

O přestávce…                               Kdopak dostal jedničky ?

Dnešní den byl jiný než obvykle. Nesl se v duchu velkého očekávání, napětí,  neboť děti dostaly své první školní hodnocení. Od rána jsem opakovaně dostávala otázku " kdy dostaneme vysvědčení " ?

Napětí vyvrcholilo v 11 hodin, kdy krásné chvíle přišli s námi prožít i maminky a tatínkové. Myslím si, že děti, rodiče,  stejně jako já a moje milá kolegyně Helenka jsme si tyto neopakovatelné okamžiky moc hezky užili.

Děti si zaslouží velikou pochvalu za aktivní přístup k plnění svých povinností a velké osobní nasazení. Za pět měsíců ušly kus cesty   za poznáním a dosažením návyků, vědomostí a dovedností.

Nezbývá všem poděkovat za velmi příjemnou atmosféru a hlavně popřát hodně sil, abychom se do školní práce s chutí pustili  i ve druhém pololetí a   dařilo se nám  stejně skvěle !!!

Všem našim  prvňáčkům moc blahopřejeme!!!!Smejici se

Eva Branná a Helenka Prosnerová

31.1.2017