Mikulášská centra aktivit - Základní škola Mníšek pod Brdy

Mikulášská centra aktivit

V prvním adventním týdnu jsme se pustili s chutí do našich prvních center aktivit. A proto, že byla první, trošku jsme si je upravili. V pondělí jsme začali všichni s centrem čtení a psaní, v úterý centrem matematiky, ve středu jsme pokračovali centrem Mikulášský ateliér a zakončili jsme ve čtvrtek 1. prosince centrem objevů. Postupně jsme si zvykali na práci ve skupinách, na rozdělení rolí „Mluvčí a vyslanec“, „Tišitel“, „Časomeřič“, na časový limit pro práci i na hodnocení ve skupinách i v závěrečném kruhu. Práce se nám dařila, to ostatně můžete posoudit z fotek. Už teď se těšíme nejen na blížícího se Mikuláše, ale také na Vánoce a vánoční projekt a na další (tentokrát zimní) centra, která si připravíme na leden. Děkujeme všem rodičům, kteří přišli pomáhat.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS