Mikulášská besídka ve škole a na zámku - Základní škola Mníšek pod Brdy

Mikulášská besídka ve škole a na zámku

Dne 5. 12. k nám do třídy druhou vyučovací hodinu zavítal Mikuláš s čerty a andělem. Děti byly plni očekávání, jak ty čerti budou asi vypadat. Nakonec byli čerti na děti moc hodní, Mikulášovi děti zazpívaly naši vánoční píseň a za odměnu dostaly od anděla dobrotu. Pak jsme se vypravili na zámek v Mníšku pod Brdy do sklepení, kde na nás čekalo peklo a nebe. V pekle musely děti slíbit čertům, že budou hodní a Mikulášovi s andělem zazpívaly koledy. Za odměnu dostaly od Mikuláše nadílku. Vydali jsme se ještě s princeznou Elsou na prezentaci módy od pravěku po současnost. Myslím, že si to děti tento den opravdu užily Smejici se!

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

 

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS