Lyžařský výjezd 7. ročníků 23.1. - 27.1. 2017 - Základní škola Mníšek pod Brdy

Lyžařský výjezd 7. ročníků 23.1. - 27.1. 2017

 Každým rokem pořádá škola pro žáky 7. ročníků lyžařský výcvikový kurz. Někteří žáci se poprvé zúčastnili již v loňském roce, a protože se jim v Lachtalu v rakouských Alpách moc  líbilo, letos si to zopakovali. Lyžařského výjezdu se v lednu tohoto roku zúčastnila zhruba polovina třídy 7.A. Zde jsou některé postřehy dětí.

Ubytování bylo super. Snídaně byla v 7.30 hod., na svah jsme jeli kolem 9. hod., lyžařský výcvik začínal v 10 hod. a končil v 16 hod. Byli jsme rozděleni do dvou skupin lyžařů a třetí byla skupina snowboardistů. Večeře byla okolo 18.45 hod. a každý večer jsme měli přednášky o lyžích a lyžování. Večerka byla ve 22 hod., ale zkracovala se. Lyžáku jsme si velmi užili, byla super parta i učitelé. Příští rok bychom chtěly jet znovu. Nejlepší hláška :" Botička".Šárka a Natka.

Nejlepší lyžařský výcvik, na kterém jsme kdy byly. Moc příjemný personál, který vařil moc dobře. Na svazích byl dostatek sněhu, který byl dobře upravený. Celý týden se na obloze neukázal ani mráček. Super kolektiv a strašně moc vzpomínek. .......Děkujeme za možnost zúčastnit se a taky děkujeme panu autobusákovi a všem učitelům. Bára a Míša.

Lyžařský výcvik se nám velice líbil, strava byla výborná a kolektiv také. Počasí se nám vydařilo, celý týden svítilo sluníčko. Areál byl dobře udržovaný. Celý týden se mníšecká i všenorská škola bavila. A tím chceme poděkovat všem učitelům, že to s námi vydrželi.Děkujeme!Eliška a Iby.Smejici se

 

obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS