Křížem krážem Mníškem - Základní škola Mníšek pod Brdy

Křížem krážem Mníškem

V pátek 30. září jsme vyrazili pod vedením Zuzky Bartákové na poznávací cestu po Mníšku, kterou připravil spolek Oáza. Křížem krážem jsme prošli celým Mníškem a vyluštili heslo „POZNÁVÁME MNÍŠEK“, které jsme museli na konci sdělit panu Jančíkovi, abychom mohli od Zuzky obdržet pamětní listy. Heslo jsme skládali z názvů institucí, které jsme vyhledávali na základě úkolů, které jsme řešili po dvojicích. Tak jsme viděli zdravotní středisko, Městskou knihovnu, Zahradnictví, Pivovárku, Poštu, zámek, náměstí a Městský úřad. Teď už opravdu v Mníšku nezabloudíme…

Děkujeme Petře Raušové za doprovod a hlavně Zuzce a všem z Oázy, kteří programy připravují a těšíme se na další…

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS