Krabice od bot - neb děti darují dětem - Základní škola Mníšek pod Brdy

Krabice od bot - neb děti darují dětem

Výsledek obrázku pro děti darují dětem

Vážení a milí rodiče,

stejně jako v minulých letech i letos se zapojí naše škola do  charitativní akce „krabice od bot“. Pokud máte doma nějaké nepotřebné věci, které můžete darovat, uložte je , prosím, do krabice od bot, vánočně zabalte a na krabici napište, zda je to dárek pro dívku, či chlapce a přibližný věk Můžou to být knížky, kosmetika, hračky, cukrovinky, …Tyto věci v prosinci budou odvezeny a budou jimi obdarovány děti, které to nemají v životě jednoduché.Stává se, že darovaná věc pro dítě jediným dárkem. Paní  Mgr. Vojkůvková v pondělí krátce děti v jednotlivých třídách s projektem seznámí.

Akce bude trvat do 9.prosince. Krabice budeme shromažďovat v naší třídě.

Předem děkujeme za darované věci pro děti.

Eva Branná

11.11.2016

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS