Knoflíkový trh

Dne 10.12.2016 se uskutečnil jako každý rok tradiční „Knoflíkový trh“ na náměstí v našem městě. V letošním roce byl vybrán dobrý prostor pro stánky všech zúčastněných (prodávajících). Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a návštěvníky se trh jen hemžil. Děkuji tímto dětem z naší třídy, kteří trpělivě pracovaly na výtvorech pro prodej a prodeje se zúčastnily, ale i rodičům za dodání nádherných věcí k prodeji. Velké poděkování patří rodičům, kteří pomáhali s realizací prodejního místa a se samotným prodejem.

Z prodeje jsme utržili krásnou částku 4 150,– Kč, kterou použijeme na dopravu na Školu v přírodě, ale i na zakoupení společenských her do třídy.Smejici se