Knoflíkový trh 2017 - Základní škola Mníšek pod Brdy

Knoflíkový trh 2017

Vánoční „Knoflíkový trh“ 2017

 

Město Mníšek pod Brdy ve spolupráci se Základní školou, Komenského 420, každoročně pořádá tradiční „Knoflíkový trh“. Stejně jako v předešlých letech se i letos sešlo mnoho lidí, kteří si přišli zakoupit výrobky s vánoční tématikou vytvořené dětmi z mníšeckých škol, školek, spolků a také výtvorů z domova pro seniory. V letošním roce byly pro účely tohoto trhu zhotoveny nové kožené knoflíky se symbolem sovy.

Z každé pětikoruny vyměněné za knoflík šla letos jedna koruna na dobročinné účely – pro nadaci herečky Zdeňky Žádníkové, která pomáhá dětem na dětském pediatrickém oddělení pražské motolské nemocnice. Celkem se na tyto účely vybrala částka 20 100,– Kč. Celý Knoflíkový trh provázela vánoční hudba, příjemná atmosféra a pěkné počasí. Během trhu měli všichni možnost shlédnout vystoupení dětí ze Základní školy, mateřských školek, ZUŠ Řevnice a spolků. Ozdobou trhu byl Betlém od spolku Rorejs od akademického malíře Vladimíra Větrovského. Po celou dobu této akce byl rozdáván teplý čaj na zahřátí spolu s výbornou polévkou. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, co se na této akci podíleli a pomohli přípravami a průběhem.

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS