"KLÍČOVÁNÍ" - 4.10.

V úterý ráno, i přes nepřízeň počasí, jsme se vypravili společně s 2.C do městské knihovny, kde si pro nás paní knihovnice připravily akci „Klíčování“. Všichni jsme byli zvědaví, co nás vlastně čeká.

obrazek obrazek

Zopakovali jsme si celou abecedu pomocí krátkých říkanek, zhlédli jsme pohádku a mohli jsme předvést , jak dobří čtenáři už ve druhé třídě jsme. Všechny děti dostaly jako odměnu perníkový klíč, který otevírá cestu do fantazie. Byla to povedená akce a my se těšíme, až nás paní knihovnice opět pozvou na návštěvu. Mezitím budeme pilně číst, abychom se opět pochlubili zápisky do čtenářských deníčků.