Info na prázdniny

Milí rodiče,

zasílám několik informaci:

1. Učebnice – ze zákona musí zajistit škola. Pracovní sešity platí rodiče na základě mé objednávky, která jde přes výběrové řízení. Tento školní rok bylo vyhlášeno nové výběrové řízení. Pracovní sešity jsou objednány, ale ještě nevíme, za jakou cenu. Vše se bude řešit na začátku září.
2. Sešity na psaní se domluvily na t. schůzce, objednávají se přes školu, platba nakonec v září.

3. VV potřeby, v tuto chvíli akorát skicák A4 a A3 a lepidlo ve válečku 2ks. Vše ostatní máme. Pouze dovybavit penál.

4. TV – děti potřebují boty na ven i do tělocvičny. Systém s chozením do šaten se neosvědčil.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se zeptat.

Zuzana Faldýnová