Individuální schůzky - Základní škola Mníšek pod Brdy

Individuální schůzky

Vážení rodiče,

někteří z Vás si již v loňském školním roce vyzkoušeli tento druh setkání ve třech (žák, učitel, rodič). Pro ty z Vás, kteří k nám přišli nově, bych ráda vysvětlila, co to vlastně individuální třídní schůzky jsou.

Pokud se chcete pouze přihlásit na termín, můžete tak učinit ZDE.

Je to pravidelné setkávání všech tří zúčastněných stran, které by měly spolupracovat na vzdělávání žáka a budování jeho charakteru, a které proto probíhá za přítomnosti žáka, rodiče a učitele.

Možnost individuálních třídních schůzek je třeba chápat jako vstřícný krok školy směrem k vám rodičům, který je v souladu s otevřenou komunikační strategií školy. Naše škola Vám nabízí toto setkání v měsíci listopadu. Každý třídní učitel vypíše a vyvěsí na webové stránky své třídy nabízené termíny těchto schůzek. Každý z Vás, kdo bude mít zájem se přihlásit na toto setkání, se zde zapíše (jeho jméno uvidím pouze já a třídní učitel/ka). Pokud vyžadujete přítomnost jiného než třídního učitele, napište tento požadavek do poznámky. My Vám pak termín potvrdíme a tím je rezervován. Potvrzení o objednání nezasíláme, pokud si termín zarezervujete, již Vám ho nikdo nemůže vzít. 

Mgr. Michaela Pažoutová

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS