Edison - 2. ročník na naší škole

dscn9150-nahled I ve školním roce 2015/2016 se naše škola zapojila do projektu Edison. Včera ve večerních hodinách přicestovalo celkem 7 zahraničních studentů z různých univerzit celého světa. Navštívili nás studenti z Gruzie, Ukrajiny, Indonézie, Turecka, Malajzie a Kolumbie. Studenti s námi budou po celý týden. Dnes jsme je přivítali chlebem a solí a naši žáci si pro ně připravili doprovodný program. Během celého týdne navštíví každou třídu několikrát  podle připraveného harmonogramu. Výhodou tohoto projektu je především procvičování mluvené angličtiny. Každý ze studentů sice mluví anglicky plynule, ale přesto jinak. Naši žáci se rádi zapojují a někteří dokonce dělají studentům  doprovod.

Michaela Pažoutová

obrazek