Dobrovolný výlet - vycházka do lesa - Základní škola Mníšek pod Brdy

Dobrovolný výlet - vycházka do lesa

index   Vážení rodiče, na středu 26.10. (podzimní prázdniny) jsme s Bárou Kouklíkovou a se Štěpánem Kouklíkem naplánovali dobrovolný výlet pro děti do lesa, kde Štěpán pracuje.

Jednalo by se o vycházku s návštěvou zajímavých lesních míst, pokud by bylo dost dětí tak i s různými, podzimními úkoly Mrkajici. Výlet bychom zakončili opékáním buřtů u lesní chalupy.

rozlucka

Sraz bychom si dali v 9,00 hodin na parkovišti, které se nachází ve stoupání silnice z Mníšku do Řevnic (č.116) – parkoviště na Hřebenovce. Konec výletu – odevzdání dětí cca ve 14,00 hodin opět na parkovišti (pošlu sms půl hodiny dopředu). Pokud byste chtěli, můžete se akce zúčastnit i vy. Popřemýšlejte, kdo by měl zájem, zeptejte se dětí. V pondělí 10.10. dám dětem přihlášky, kde zaškrtnete zájem či nezájem. Vyplněné přihlášky mi mohou děti nosit do pátku 15.10. Podle počtu dětí bude buď jen vycházka s opékáním buřtů, nebo vycházka i s úkoly a opékáním buřtů (min. 15 dětí). Pokud by hodně pršelo, výlet by se nekonal – to bych napsala. S sebou v batohu – pití, svačina, vhodné oblečení podle počasí, vhodná obuv do lesa, buřt a pěčivo. Adéla

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS