Divadlo Minor "Perníková chaloupka" - Základní škola Mníšek pod Brdy

Divadlo Minor "Perníková chaloupka"

U příležitosti festivalu Struny dětem vznikl v divadle Minor neobvyklý projekt, a to rockový divadelní koncert pro celou rodinu inspirovaný pohádkou Perníková chaloupka v režii Jakuba Vašíčka.  Dne 7. 12. jsme se do Minoru na tento divadelní koncert vydali. Herci v tomto představení byli částečně rozděleni do rolí, tj. Vypravěč, Jeníček, Mařenka, Otec a Ježibaba, všichni společně vytvářeli atmosféry jednotlivých prostředí. Pohádkový příběh, který je chronicky známý, byl obohacen o atmosféry a detaily tvořené převážně zvukem. Jednalo se o vtipný a hravý rockový koncert připomínající muzikál.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

 

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS