Divadlo a začátek Masopustu... - Základní škola Mníšek pod Brdy

Divadlo a začátek Masopustu...

Týden před jarními prázdninami jsme začali, spolu s kolegy z ostatních prvních tříd, v Divadle Antonína Dvořáka v Příbrami na představení „Šípková Růženka“, které se nám mooooc líbilo (…hlavně ten medvěd…)…

obrazek obrazek obrazek

No a v pátek 10. 2. jsme se naladili (spolu s 1.C) do „masopustna“ na návštěvě Čechovy stodoly. Řezník Krkovička nám ukázal zvyky z období Masopustu a ve výtvarné dílně jsme si vyráběli masky. Už teď se těšíme na naše MASOPUSTNÍ CENTRA AKTIVIT, které spustíme ihned po jarních prázdninách v pondělí 20. února.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

 

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS