Děti z 1.A vítají jaro - Základní škola Mníšek pod Brdy

Děti z 1.A vítají jaro

obrazek
 

Jaro je obdobím  počátku nového života.. S jarem přichází všechno to pěkné, milé a příjemné, na co v chladných dnech všichni čekáme – hřejivé sluneční paprsky, probouzející se příroda a s tím i příjemnější nálada a radost ze života.
Čas čekání na jaro jsme si v hodině výtvarné výchovy zkrátili kresbou sluníčka, které svými paprsky promění šedý svět kolem nás v krásně barevný. Kresbu voskovkou jsme doplnili malbou ohraničených ploch vodovými barvami.
Hurá, jaro je tu!

Zatím foto z naší práce..

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek  15.3.2017  
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek  
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS