Den naruby - Základní škola Mníšek pod Brdy

Den naruby

Dnes 10. 3. si děti vyzkoušely učit a být na jednu hodinu panem učitelem/ paní učitelkou. První hodinu Matematiky se výuky uchopil Matýsek Doubek a Maruška Pourová. Hodinu Českého jazyka nám vedl Kryštof Petrů a Terezka Mrázová a Anglický jazyk nás učil Štěpán Szabó a Žofinka Bartáková. Musím říci, že děti v pozici učitele byly bezvadné, měly přichystané z domova pracovní listy, udržovaly si kázeň a hodiny krásně vedly. V některých situacích mě dokonale napodobovaly. Je vidět, že učitel je pro děti opravdu vzor a hodně od něho přejímají Smejici se.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek  


 

Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS