Den naruby

Dnes 10. 3. si děti vyzkoušely učit a být na jednu hodinu panem učitelem/ paní učitelkou. První hodinu Matematiky se výuky uchopil Matýsek Doubek a Maruška Pourová. Hodinu Českého jazyka nám vedl Kryštof Petrů a Terezka Mrázová a Anglický jazyk nás učil Štěpán Szabó a Žofinka Bartáková. Musím říci, že děti v pozici učitele byly bezvadné, měly přichystané z domova pracovní listy, udržovaly si kázeň a hodiny krásně vedly. V některých situacích mě dokonale napodobovaly. Je vidět, že učitel je pro děti opravdu vzor a hodně od něho přejímají Smejici se.

obrazek obrazek