Den mazlíčků - Základní škola Mníšek pod Brdy

Den mazlíčků

V pátek dne 2. 6. si děti přinesly do školy své zvířecí mazlíčky. Celé dopoledne jsme se zabývali zvířátky. Dozvěděli jsme se, jak se správně chovat ke šlechtěným pejskům, suchozemským a vodním želvičkám, králíčkům a papouškům. Děti měly připraveny referáty o těchto zvířátkách. Zpestřením byla dodávka a ochutnávka exotického ovoce. které jsme obdrželi od školy. I želvička Karel si pochutnal na jablku Smejici se.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Rok 2016/2017   |   Rok 2015/2016   |   Rok 2014/2015   |   Rok 2013/2014   |   Rok 2012/2013   |   Kontakt   |   CD 50 let školy   |   Gmail   |   Admin   |   RSS