Společné akce 1. stupeň - olympiády - Základní škola Mníšek pod Brdy

Společné akce 1. stupeň - olympiády

V pátek 16.3.2018 se konal 3. ročník olympiády žáků v mezinárodní dámě.
Naši školu v tomto celostátním kole reprezentovali Frederika Tomanová, Ondřej Forsterovicz, Kateřina Pečená a Štěpán Jirovský.
Akce proběhla v aule ZŠ pro zrakově postižené v Praze na náměstí Míru.
Naše děti byly opět velice úspěšné. Přivezly další cenné trofeje :

Ondra      vybojoval  1. místo v kategorii st. žáci
Štěpán     obsadil     2. místo v kategorii ml. žáci
Frederika  získala   1. místo za dívky a zároveň 4. místo  v kategorii st. žáci
Kačka   se umístila na 6. pozici v kategorii st. žáci

Všichni společně pak získali hlavní ocenění v kategorii školy!!!
 Celá čtyřka si zaslouží velikou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.

V okrením kole matematické olympiády v Černošicích zvítězila žákyně naší školy Viktorka Pešková. K 1. místu jí moc blahopřejeme a jsme pyšní na to, že Viktorka je žákyní naší školy.

Výsledky AJ olympiády 1.A

Výsledky AJ olympiády 2.A

PYTHAGORIÁDA – okresní kolo

Velkého úspěchu dosáhli žáci 5. ročníků naší školy, kteří se zúčastnili 28. 5. okresního kola Pythagoriády v Rudné u Prahy. Z padesáti soutěžících se Otto Šturma, Klára Procházková a Veronika Valtrová podělili o 15.místo úspěšných řešitelů a Barbora Kroová skončila na krásném 3.místě.                   Mgr.Kedajová Hana

foto-nahled

bk-nahled Barbora Kroová, žákyně 5.A

Nejúspěšnější řešitelka matematických soutěží pro školní rok 2012/2013

1. místo v okresním kole MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY

3. místo v okresním kole PYTHAGORIÁDY

23.ledna 2013 se konalo okresní kolo MO v Černošicích. Obrovského úspěchu dosáhla Barbora Kroová,která se umístila na 1.místě. Dalšími soutěžícími byli: Lenka Pallagyová, Otto Šturma a Veronika Valtrová.

Mgr. Hana Kedajová

Bylo zahájeno školní kolo matematické olympiády, které probíhá formou domácího zpracování zadaných úloh. Zájemci obdrželi šest příkladů, které mohou zpracovat dle vlastních možností a vědomostí. K postupu do okresního kola je zapotřebí odevzdat minimálně čyři úlohy s hodnocením 100% nebo 50%.

Termíny odevzdání: 5 a 9 třídy do 4.1. 2013

6., 7., a 8. třídy do 22.1. 2013