Lyžařský kurz 2016 - Základní škola Mníšek pod Brdy

Lyžařský kurz 2016

Ve školním roce  2016/2017 pojedeme se žáky 7. a 8. tříd na lyžařský výjezd do rakouských alp do lyžařského střediska Lachtal v termínu 23.-27. ledna 2017.

Nástěnka školy 2015/2016

Čtvrtek

Ve čtvrtek jsme dopoledne pilovali na odpolední slalom. Všichni si závod ve slalomu užili a bez problémů projeli všechny branky. Večer jsme vyhlásili vítěze ve třech kategoriích i skokana celého lyžařského výjezdu. Rovněž jsme oslavili narozeniny s paní učitelkou Adélou. Počasí bylo dopoledne slunečné, odpoledne bylo polojasno. Máme najetých už desítky kilometrů a ještě zítra nás jich pár čeká. Předpokládaný příjezd bude kolem 22. hodiny.

obrazek  obrazek obrazek

Středa

Dnešní den byl slunečný pouze do 11. hodiny, poté nám opět sněžilo, vydatně. Kromě výcviku jsme natočili i videa jízd jednotlivých žáků, která jsme ve večerních hodinách rozebírali. Všichni jsou v pořádku, zítra by nám podle předpovědi mělo svítit sluníčko.

obrazek obrazek

Úterý

Sněhu máme dostatek, dnes nám napadl prašan. Počasí bylo chvíli slunečné, chvíli mlha a vítr. Proběhlo rozdělování do družstev, lyžování celý den a ohřáli jsme se horkou čokoládou.

obrazek obrazek

Pondělí

Zdravíme všechny rodiče a kamarády z rakouského Lachtalu. Cesta byla deštivá, v Rakousku na Lachtalu již ale sněžilo. Dojeli jsme bez komplikací a nyní se ubytováváme. Ozveme se zítra – zpravodajstvím ze sjezdovky.